O nás

Firma Zdeněk Kulda s.r.o. byla založena roku 2004 a postupně převzala veškerou podnikatelskou činnost od fyzické osoby Zdeněk Kulda - autodoprava založené v roce 1991 a podnikající na základě Koncesní listiny vystavené OU Příbram. Od samého počátku se zaměřuje na přepravy potravin chladírenskými/mrazírenskými vozidly a to v oblasti mezinárodních i vnitrostátních přeprav.

Společnost Zdeněk Kulda s.r.o. je zapsána u Rejstříkového soudu v Praze, oddíl C, vložka 98929.
V době svého vzniku firma disponovala dvěmi mrazírenskými soupravami. S přibývajícím zájmem o služby přibývalo i množství zakázek a firma se rozrostla až do stavu 100 zaměstnanců, 45 mrazírenských souprav na 33 pal. a 7 mrazírenských vozidel pro 10 - 20 palet.

V současné době firma provozuje 22 mrazírenských souprav na 33 pal. a 3 mrazírenská solo vozidla na 10 - 20 palet. Zaměstnáváme 40 zaměstnanců.

Pravidelnou obměnou vozidel klademe důraz na kvalitu nabízených služeb. Provozujeme pouze moderní vozidla splňující nepřísnější normy EURO V o průměrném stáří 3 let. Přípojná mrazírenská vozidla jsou v provedení dvou teplot, dvou podlah a některá jsou vybavena zadním zdvihacím čelem.

Na jaře roku 1996 byla vybudována vlastní opravárenská hala s cílem snížit náklady na servis a umožnit opravy vozidle v době, kdy jsou méně vytížena.

V roce 2007 firma zakoupila bývalý vojenský areál ve Staré Huti u Dobříše, který během let 2008 - 2011 rekonstruovala.

Postupně byly vybudovány parkovací plochy, administrativní budova a nový sklad chlazeného zboží o kapacitě 450 paletových míst pro teploty od 2 °C výše. Objekt se nachází na velmi dobře dostupném místě 6 km od Strakonické dálnice, 40 km od Prahy.

Naše přednosti:

  • více než 20 let zkušeností na trhu v oblasti mezinárodních chladírenských přeprav, logistiky a vnitrostátní distribuce zboží
  • profesionalita poskytovaných služeb
  • možnost online sledování zásilky zákazníkem
  • poloha logistického centra v blízkosti Prahy
  • moderní a spolehlivý vozový park

Skladování a logistika:

  • vlastní chladírenský sklad v uzavřeném střeženém areálu firmy
  • výhodná poloha v blízkosti Prahy
  • skladování při teplotách od +3°C a výše
  • zajišťujeme překládky, kompletace zboží, etiketování, vážení a následné rozvozy ucelených i paletových zásilek

Výroba dřevních pelet a briket

V roce 2009 vznikla firma Zdeněk Kulda - ekopaliva, ve vlastním areálu na nově vybudované technologické lince se zaměřuje na výrobu certifikovaných ekologických paliv - dřevních pelet a briket. Rozvoz zajišťuje vlastními vozidly.

Více informací naleznete na www.ekopelety.cz

Zdeněk Kulda, s.r.o.
Mokrovraty 176
262 03 Nový Knín
Česká republika
IČ: 27135420
DIČ: CZ27135420